Close

O nás

Farcom Mea natura

Značka FARCOM funguje už od roku 1970, má niekoľko podznačiek, medzi ktoré patrí aj Mea natura. Mea natura je prírodná kozmetika založená z 88-96% na prírodnej báze. Základom kozmetiky je certifikovaný panenský olivový olej z Kréty alebo certifikovaný olej z lisovaných semiačok granátového jablka. Jedná sa o telovú a vlasovú kozmetiku s príjemnou vôňou a skvelými účinkami. Kozmetika je známa po celom svete a preto sme sa rozhodli doniesť ju aj na Slovensko.

Všetky naše produkty sa líšia od ostatných odlišnou konzistenciou, jedinečnou vôňou a skvelými ingredienciami. Ak raz odskúšate našu značku, nebudete chcieť žiadnu inú. Nie nadarmo sa hovorí, že olivoý olej je elixírom krásy. Obsahuje vitamín E, je taktiež bohatým zdrojom mastných kyselín, ktoré pokožku hydratujú, vyživujú a chránia. Má takisto nezameniteľné miesto v boji proti starnutiu pleti. Lisovaný olej zo semiačok granátové jablka je zase známy ako prirodzený antioxidant, intenzívne regeneruje pokožku, obsahuje vitamíny ako A, C alebo vitamíny skupiny B, no je bohatý aj na minerály. Tieto 2 použité ingrediencie v našich produktoch sa zaručene postarajú o vašu denne namáhanú pokožku a zanechajú jej hebkosť, pružnosť a sviežosť.

Novinky & blog

Skúsenosti našich zákazníkov

Mea Natura olive peeling je odo dňa od kedy som ho prvý krát použila môj najobľúbenejší peeling, pýtate sa prečo? Je to jednoduché – krásne vyčistí pleť a tá jemnosť ? odporúčam.
I have been buying cosmetics for my face and body from this store for me and my family for many many years. The guys form the shop know exactly what we need and want. And they are always in trend. I totally recommend them!
I love this website. It has a great selection of organic products for women of all ages, innovative and trendy. I will be a returning customer for ever! Especially since the shipping is so fast and comfortable! Thank you again!
Ordered some cosmetics for my mother and me and was very pleased with the quick shipping time, great communication from operator’s side, and cute packaging when the products arrived! I’ll definitely order from them again!
I have been using organic and natural cosmetics since my teenage years, but I’ve never seen such a huge range of it in one place. Not only cosmetics, all they sell is highly organic and natural. Totally recommended.
I have bought about a zillion of these, because I love them , and also because I misplace them all the time. This one is my favorite because of the way it feels. It is so smooth and I can feel it moisturize my lips instantly.
I have been using organic and natural cosmetics since my teenage years, but I’ve never seen such a huge range of it in one place. Not only cosmetics, all they sell is highly organic and natural. Totally recommended.
Simona Hozzová
Aubree Schmidt
Sarah Jefferson
Isabel Arnold
Dana Kelley
Sarah Little
Aubree Jefferson